STRELSKE NOVICE PETRI-dve kolajni! V Ptuju je bilo prvenstvo Slovenije z zračno standard puško, kjer so nastopili tudi strelci Lj. Krima in R. Skapina. Odlična je bila mladinka R. Skapina, ki je osvojila dve kolajni, bron pri mladinkah s 355 krogi, srebro pa pri članicah z odličnib 377 krogi. To sta tudi dve normi za državno prvenstvo, ki bo 13. marca v Osije-ku. Strelci Krima so v konkuienci članov osvojili 2. mesto. To je še eden lepih uspehov Petre MIHORKO. V FINALU - Krim in Mihorko! Končana so predtekmovanja v letoSnji republiSki do-pisni strelski ligi z zraLnim standard orožjem, puško in pištolo, kjer so med devetimi ekipami s puSko tekmovali tudi strelci Lj. Krima in Rajka Skapina. Krimovci so zasedli 3.mesto za Olimpijo in Kamnikom in bodo nasto-pili v finalu, 6. marca v Grosupljah R. Skapin je bil deveti. Med posamezniki je pri članih MRKUN zasedel 4. mesto, Tihelj med mladinci sedmo, Petra Mihorko pa med mladinkami drugo in bo nastopila pravtako v finaiu. E. P.