Nekaj razveseljivih uspehov učencev Osnovne šole Stična Na občinskem tekmovanju iz matematike so srebrno Vegovo priznanje prejeli Matej Špindler (tudi 1. mesto v 7. razredu), Katarina Mastnik, Marko Pušljar, Rok Mihelčič, Peter Mišmaš, Martin Groznik in Marko Glažar; na republiškem tekmovanju pa sta Marko Glažar in Matej Špindler osvojila zlato Vegovo priznanje. Na regijskem tekrnovatvju iz kemije je bilo 15 učencev, na republiškem pa Matej Špindler, ki se je uvrstil na deveto mesto. Na obtinskem tekmovanju iz znanja nemškega jezika je bil najboljši Marko Glažar, v znanju iz Vesele šola pa Barbara Piškur, Primož Šuntajs in Jani Strnad. Na jesenskem krosu so bili prvaki po letnikih: Tomo Gnidovec. Luka Drole, Rok Sever, Daija Grden, Tina Zupančič, Vesna Kralj. Damjana Blatnik in Maja Možina, na spomladanskem krosu pa: Luka Drole, Marjan Košiček, Tina Zupančič in Darja Grden. Na atletskih tekmovanjih so bili najboljši: Tina Petrič, Tomo Gnidovec, Tina Zupančič, Matej Zupančič, Matjaž Erčulj in Luka Drole. Sportnica leta v občini, Vesna Kralj, je bila prva v troboju (1. 1979 in mlajši).