Glas svobodne Jelovice 84 V nedeljo, 8. januarja 1984, so se tri ekipe (ekipa starejših tabornic, ekipa starejših tabornikov in ekipa klubovcev) taborniškega odreda Močvirski tulipani, kot že vrsto let poprej, udeležile orientacijskega tekmovanja »Glas svobodne Jelovice«. Start vseh ekip je bil v vasici Selca. Pred odhodom na progo smo rešili topotest, PP in test življenje v naravi. Na progi je bilo postavljenih šest kontrolnih točk, cilj pa je bil v Dražgoški osnovni šoli. Vse naše ekipe so se dobro odrezale, posebno pa še ekipa starejših tabomic, ki je letos že tretjič zapored osvojila prvo mesto in dobila prehodni pokal v trajno last. -'.--:..' ^ ANJA LOBODA Tabomiški odred Močviiski tulipani