Pik panter — zmagovalec zimskega turnirja S finalno lekmo med ekipama Pink panter in Elektro Rogič se je v nedeljo 9. januaija pred TV kamerami končal H. /imski turnir v malem nogomelu, ki sta ga pripravila ZTKO ijubljana Mosle-Polje in ND Slovan pod pokrovi-lclistvom Ljubljanskega dnevnika. Na turnirju je sodelovalo 212 ekip i/. vse Slovenije in ekipa iz Zagreba, s čimer lahko štejemo turnir za neu-nidno prvensivo Slovenije v malem nogometu. Potekal je dva meseca v dvorani na kodeljevem. Purnir je izpolnil čas, ko večina re-kreativnih dejavnosti ni sredi »vi-soke svoje sezone«, prav tako pa je bil dopolnilna aktivnost za aktivne nogometaše, ki so imeli v lem času odmor med jesenskim in spomladan-skim delom ligaških tekmovanj. V posameznih ekipah je nastopila cela vrsta znanih nogometašev: ¦ Oblak. Popivoda, Dimitrijevič. brata Ameršek, Elsner, Domadenik, Be-čejac, Vugdalič, Katanec, Bošnjak... Kvaliteta nogometa je bila na dokaj visoki ravni: dostikrat se je zgodilo, da so čiste rekreativne ekipe izločale tudi ekipe, v katerih so nastopali ak-tivni nogometaši. . Turnir je bil razdeljen v dve kate-goriji, in sicer v kategorijo ekip do 32 let in v kategorijo nad 32 let. RezuHati Kategorija do 32 let Za 3.—*. mesto Slovan : Gostilna Ziko 8:2 za 1. — 2. mesto Pink panter: Elektro Rogič 3:1 po penalih Kategorija nad 32 let Za 3.—4. mesto Grad : Veterani 5:0 za 1. — 2. mesto Garači: Križanke b:l Finalni tekmi sta sodila zvezna >>odnika Milovan Nikolič in Vlado Tauzes. Zmagovalcem sta pokale podelila predsednik skupščine in izvršnega odbora ZTKO L.jubljana Moste-Polje Marjan Gostinčar in član športne redakcije Ljubljanskega dnevnika Jojo Pogačnik. Neumorni vodja turnirja je bil l.ojze Gvardijančič. Ker je bil turnir vzorno priprav-Ijen, je pričakovati, da bo prihodnji, 9. turnir rekorden po številu prijav-Ijenih ekip. JANEZ RIBNIKAR