36. PRVENSTVO SRS V NAMIZNEM TENISU Tekmovalni duh in športni užitki v Preserju Športno društvo Podpeč-Preserje je v telovadnici osnovne šole Krimski odred v Preserju pripravilo 36. prvenstvo SRS v namiznem tenisu za člane in članice posamezno in dvojice. To je bila do sedaj največja športna prireditev na področju naše krajevne skupnosti, zato smo še toliko bolj veseli pohvai, ki smo jih dobili za dobro organizacijo. Pokrovitelj tekmovanja je bil kolek-tiv IMP TOZD IPKO iz Podpeči, prireditev pa so podpr-le še nekaterc druge organizacije. Na prvenstvu so sodelovali najboljši slovenski igralci namiznega tenisa. V finalnih bojih so po posameznih kategorijah zmagali in si s tem priborili naslov prvaka SRS za letošnje leto: člani posamezno Štefan Kovač (Olimpija), ki je s. 3:1 premagal Jožeta Urha; članiee posamezno Monika Reflak (Olimpija), ki je s 3:2 prema-gala petkratno prvakinjo Andrejo Ojstršek; člani dvojice Stefan Kovač in Jože Urh (Olimpija), ki sta premagala par Pavič-Šarlah s 3:1; članice dvojice sestri Vesna in Andreja Ojstršek (Kemičar), ki sta premagali Reflakovo in Čadeževo s 3:2; mešane dvojice Urh (Olimpija) in A. Ojstršek (Kemičar), ki sta premagala dvojico Kovač-Ča-dežs3:l. Tekmovanje so si ogledali številni gledalci, med njimi tudi veliko mladih. Uspela prireditev je prav gotovo velika spodbuda za razvoj namiznega tenisa iri telesne kulture v kraju.