• Mali nogomet Zalog 85 Vabimo vas, da se v počastitev praznika krajevne skupnosti Zalog udeležite VI. tradicionalnega turnirja v malem nogometu. Turnir bo potekal 24., 25. in 26. raaja na drališču » Zatogu. Prijave in informacije vsak dan od 15. do 20. ure v bifeju drsaiišča v Zalogu (tel. §(. 488-036, tudi dopodlne) do vključno srede 22. maja do 19. ure. Žrebanje bo 22. maja ob 20. uri. Prijavnina je 2000 din in jo lahko pla-čate tudi prek žiro računa BŠK Partizan Zalog, 50103-678-52688. Kako se pripeljete > Zaiog? Zmestnim aviobusomštevilka 11 alizvlakom vsmeriLjubljana—Zi-dani most: izstopite na drugi postaji \r Ljubljane. Propozicije Igrase \ enotnili športnih oblačilih incopatah; igralni čas je 2-krat 20 mintit z 2-minutnim odmororn. Out se izvaja z nogo; istočasno lahko nastopi pet tgralcev in vratar, število menjav je neomejeno: menjaveso možne ob prekinitvi igre na mestu, ki gadoloči sodnik. Sodnik lahkoza prekršek izključi igralca za 2 minuti, 5 minut ali do konca tekme. Ob neodločenem rezultatu se izmenično izvajajo sedemmetrovke; če ne pride do odločin e, streija po en igraiec, ki ga izbere vsako moštvo, do dokončne odločitve. V pofiinalu in finalu se ob neodločenem rezultatu igrajo podaljški 2-krat 5 minut, nato pa se izvajajo sedemmetrovke. Ekipa lahko prijavi največ 12 igralcev, ki igrajo samo za enoekipo, za \se ostalo veljajo pravila NZJ. Morebitne pritožbe je potrebno javiti sodniku ali organizatorju tek-mo\anja takoj po končani tekmi ter priložiti kavcijo 500 din; pritožbe bo reševala tekmovalna komisija. Najboljše ekipe, najboljša strelec in vratar bodo prejeli diplome in pokale. Rekreacijska skupina OrTIMISTI