Uspešen start rokometašic Krima Rokometašice Krima so po treh kolih na tret-jem mestu v I. SRL. Edini poraz so doživele v prvem kolu, ko so v domači dvorani gostile ekipo Olimpije. Gostujoča ekipa je tekmo dobila za en zadetek, toda po igri bi bilo lahko čisto drugače. Že v uvodnih trenutkih srečanja je bilo pričakovati ogorčen boj, kar je polna dvorana na Galjevici tudi doživela. Rezultat se je sicer takoj obrnil v korist Olimpije, kar pa gre pripisati pred-vsem domačim igralkam, ki so se nasprotmc malo preveč ustrašile. Prevelika mera spoštovanja na-sprotnic je počasi izginila in do nekaj minut pred koncem je bila tekma skozi izenačena z razliko dveh do treh zadetkov. Ko pa so se igralke Krima nekaj minut pred koncetn približale na en gol se je začel dramatičen finiš, v katerem pa domačinke niso upale izkoristiti ponujene priložnosti in zma-gati. Drugo tekmo so igralke Krima odigrale na Poljanah in gladko premagale ekipo Primoža iz Polja za 13 zadetkov. Tretjo in četrto tekmo so gostile ekipi Velenja; zmaga 24:21 in Mlinotest poraz 26:21. Majda Polajnar Roj.: 20. 3. 1967 Poklic: uslužbenka Igralno mesto: zunanja igralka Višina: 178 cm Največji uspeh: srebrna medalja na OI v Seulu Cilj sezone: državni prvak Mateja Savicki Roj.: 5. 7. 1971 Poklic: uslužbenka Igralno mesto: zunanja igralka Višina: 171 cm Največji uspeh: uvrsti-tev v slovensko ligo CUj cezone: uvrstitev v evropski pokal