USPEHI ŠŠD NA MESTNIH PODROČNIH IN REPUBLIŠKIH TEKMOVANJIH Mestna tekmovanja V KOŠARKI so tretje mesto osvojile pionirke ekipe Ljubo Šercer Ig, v ODBOJKI SO BILI PI-ONIRJI Brezovice prvi, med pionirkami pa so prva-kinje postale pionirke OŠ Marjan Novak Jovo Vič, ekipa Iga je osvjila v ROKOMETU četrto mesto med pionirji, med pionirkami pa je bila tretja ekipa iz OS Oskar Kovačič. Področna tekmovanja Na tekmovanjih v NAMIZNEM TENISU je sode-lovalo 156 tekmovalcev iz 27 osnovnih šol in tako so pionirji Oskarja Kovačiča dosegli 4. mesto, pionirke te šole pa so postale prvakinje. Med posamezniki sta se pionirja (od 1. do 4. razreda) iz Podpeči-Preserja uvrstila na četrto (Petelin) in osmo mesto (Šuštar), med pionirji (5. do 8. razred) je bil Kremžar (Oskar Kovačič) dragi, Petrovčič (Preserje) tretji, Refloka (Kolezija) deveti in Šušteršič (Preserje) šestnajsti. Med pionirkami (1. do 4. razred) je bila Šolma-jerjeva (Tmovo) druga, od 5. do 8. razreda paje bila prva V. Brenčič (Oskar Kovačič) tretja, tretja Senica (Dobrova), sedma Šetina (Bičevje) in osma Kanc (Oskar Kovačič). V ODBOJKI je ekipa ŠŠD Marjan Novak Jovo osvojila prvo mesto, na tekmovanju v MAPP in VAPP (malem in velikem atletskem pokalu) se je iz naše občine uvrstilo 65 učencev 9 šol.