Golovčani potrjujejo svojo kvaliteto v judu Dne 20. februarja jc bilo v Tivoliju, v mali dvorani pri ba/enu, prvo odprto prvenstvo Ljubljane za člane v judu. Tekmovanje, ki ga je uspešno organiziral TAK Olimpija, se je za Golovec končalo zelo dobro, saj je ekipno osvojil drugo mesto v konkurenci vseh Ijubljan-skih judo klubov. Zmagala je ekipa Olimpije, ki sicer tekmuje v I. zvezni ligi. Pri Golovcu sla se izkazala zlasti Veharin Šerbec (katego-rija do 60 kg), ki sta osvojila I. oziroma 3. mesto. Repič pa je bil v kate-goriji do 71 kg tretji. Teden dni kasneje, 27. fe-bruarja, so nastopili še mlajši mladinci. Golovčani so bili tudi tokrat ekipno drugi. zmagala pa je ekipa 25. maj iz Tacna. Pri Golovcu sta bila zelo dobra brata Alkhatib, ki sta v kategoriji do 53 kg osvojila prvi mesti in tako dokazala, da ostajata v samem vrhu slovenskega juda tudi pri mlajših mladincih. V kategoriji do 62 kg je bil Vehar tretji in do 68 kg Novak drugi. Prvenstvo Ljubljane se je končalo 1. marca z nastopom pionirjev. Pionirji Golovca so malce razočarali, saj je bilo od njih pričakovati več kot tretje mesto. Prijetno pa sta presene-tila Nikolič (kategorija do46 kg) z drugim mestom in Djekič, ki je bil v kategoriji do 32 kg tretji. Pavlin v kategoriji do 46 kg s tretjim mestom ni izpolnil priča- kovanj, zadovoljil pa je Škondrič z drugim mestom v kategoriji do 35 kg. Tekme so pokazale trenutno pripravljenosl, vendar bo s trdim delom treba nadaljevati, saj ča-kajo judoisle Golovca še razne pokalne in memorialne tekme in turnirji pa seveda tudi republiška prvenstva. PRIMOŽ VEHAR Trener Redžepovič (prvi z leve) z ekipo po osvojenem 2. mestu na Vrhniki