FINALE KADETSKEGA PRVENSTVA SRS V ODBOJKI Brezovčani prvaki Na flnalnem (ekmovanju moških kadetskih ekip so se pomerile štiri najboljše kadelske ekipe. zmagoval-ke regijskih prvenslev. Finalni lumir je potekal v so-boto 20. maja v telovadnici O5 Brezovica. v organi-zaciji ŠD OS Brezovica. Prvo mcsto in s tem naslov republiških prvakov v kategoriji do 17 let je prepričljivo osvojila domača ekipa SD OŠ Brezovica. druga je bila presenetljivo ekipa OK Šcmpeter iz Šempetra. tretji Stavbar MTT iz Maribora in čctrti OK Bled iz Bleda. Rezullati: ŠD OŠ Brezovica : OK Bled (2 : 0), OK Slavbar MTT: OK Šempeter (1 : 2), ŠD OŠ Brezovi-ca : OK Šempeter (2 : 0), OK Bled : OK Stavbar MTT (0 :2J, SD OŠ Brezovica : OK Stavbar MTT (2 : 1), OK Sempeler : OK Bled (2 : :1). Vrstni red: 1. ŠD OŠ Brezovica 6 (6 : 1), 2. Šempeter 4 (4 : 4). 3. Stavbar MXT 2 (4 : 4), 4. Bled 0(1 :6). Zmagovalna ekipa iz Brezovice je nastopila v na-slednji postavi: Matjaž Hafner (kapetan), Aleks Bar-lič, Igor Istenič. Milan Došenovič, Ziga Valetič. Bernard Purkan. Robert Novak, David Štrukelj, Tekme r odbojki so bile lanimita paša za oči Erik Muravs, Bogdan Svarc, Miha Pleško, Miha Matjašič. Prvc tri uvrščene ekipe so prejele lične plakete iz rok delegata OZS Ivana DemSarja. Brezovica in Šempeter sta se uvrstila na državno prvenstvo. ki bo meseca junija. Vse tekme so dobro sodili sodniki: Demšar, Kiemenc in Kušar. Organi-zacija tega finala je bila dobra. ANDREJ VELKAVRH