Nagrada mesta Ljubljana V nedeljo, 20. maja, je bila v Javnih skladiščih že 16. velika medna-rodna dirka v kartingu za nagrado mesta l.jubljana pod stalnim pokro-viteijstvom FIA o/iroma njenega komiteja za karting. I elošnja pokro-viteljica pa je bila obdnska skupščina Ljubljana Moste-Polje. Prejšnji dan je bila prva letošnja dirka za prvenstvo SR Slovenije v vseh treh ra-zredih. Zmagovalci so bili na dirki za nagrado mesta LjuMjana v razredu A (od 100 kub. cm) Hermann Adelvvandsteiner (Av-strija) član AMD Moste Miran Novak je bil drugi! V razredu C (do 125 kub. cm) Alberto Cavecchi (Italija) član AMD Moste lvan Banko je bil sedmi. na slovenskem prvenstvu v razredu A — juniorji Irena Lavrič, AMD Moste — seniorji Uroš Langerholc, AMD Ptuj, član AMD Moste Miran Novak je bil drugi. v razredu C — Milan Slana, AMD Ptuj — član AMD Moste Štefan lvanek je bil četrti. Ekipno so zmagali Ptujčani, drugi pa so bili Moščani. Na siiki: start tekmovalcev za nagrado mesta Ljubljana — razred C FOTO: HVASTIJA