Pohvale za novo progo v Dolu Pisali smo že o novi smučarski progi v Dolu Ko je zapadel sneg, so jo tekači seveda takoj preizku-sili. Vsi so Izjavrli. da je proga zelo lepa in tudi • dovolj »težka« Na otvoritveni tekini so se pomerili tekači Dola. kolikor jih je bilo doma. in tekrnovalci iz Maribora. Kranja in Logatca. Pri članih je bil najboljši doma-čin Franci Vodnik. pri mladincih pa Manborč^n Zlatko Kranjčič. Takoj nato je bilo na novih progah dvodnevno prvenstvo Sfovenije v biatfonu za vse discipline Rezultati otvoritvene tekme - člani (5 km): 1 F. Vodnik (Dol) 19.57. 2 A. Grad (Dol) 20,34. 3. E. Gregorič (Kranj) 20.36 Pionirji in mladinci (2 km) 1. Z Kranjčič (Maribor) 7.18. 2. L. Smrekar (Dol) 7.20. 3 T. Jesenek (Maribor) 7.23. J. J