• Naši upokojenci zmagovalci II. ekipnega tekmovanja v počastitev dneva republike Dne 21. novembra so naši upokojenci lekmovali v slreljanju, balina-nju in šahu ter dosegli odlične rezultate. V streljanju z zračno puško so zasedli ekipno l. mesto s 672 krogi. Med posamezniki je bil najboljši strelec Stane Vršaj (184 krogov). Na brzopoteznem šahovskem turairju so zasedli ekJpno 2. mesto (15 1/2 točke), med posamezniki pa je na prvi deski Maijan Benedičič za-sedel 1. mesto (4 1/2 točke). V balinanju so zasedli eldpno 2. mesto. Tri dni kasneje so v kegljanju (borbene partije) zasedli 1. mesto z od-ličnint rezultatom: 500 podrtih kegljev. Tako so v skupnem rezultatu mnogoboja osvojili ekipno 1. mesto in lepe plakete, ki jih je zmagovalni ekipi podelila mestna zveza upoko-jencev Ljubljana. FRANJO VARMUŽ